Powiat Wałbrzyski Festiwal Lepienia Bałwanów Gmina Mieroszów

Przeczytaj i zobacz relację z imprezy: sokolowsko.pl/pl/aktualnosci/z-sokolowska

25-02-2012 09:57 Zapraszamy do zimowej krainy! Przebłyskuje słońce a śnieg oślepia bielą. Słychać już świergot ptaków. Mimo wczorajszego ocieplenia leży wciąż do 0,5 m śniegu (lekko zmrożonego). Dziś już zimowo - popołudniu/wieczorem mogą się pojawić opady śniegu.

24-02-2012 19:13 Śnieg mimo +7 st. i ciepłego wiatru trzyma się dalej. Dla niedowiarków z nizin kilka zdjęć śniegu w Sokołowsku - 17 luty i 24 luty (dzisiaj)

23-02-2012 19:29 Mimo ocieplenia w Sokołowsku wciąż leży ok. 0,5 m śniegu. Dziś w ciągu dnia trwało odśnieżanie ciężkim sprzętem. Część śniegu wywieziono a z części usypano 2 m hałdy śnieżne :)

Towarzystwo Rozwoju Sokołowska, Sołectwo Sokołowsko oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Sokołowsku zapraszają na II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL LEPIENIA BAŁWANA. Impreza odbędzie się w sobotę 25 lutego na zaśnieżonej polanie koło szkoły w Sokołowsku (ul. Unisławska).

Program imprezy:

11.00 - start. Zapisy uczestników

11.30-13.30 - lepienie bałwanów w czterech kategoriach:

1. Rodzinna 2. Juniorzy 3. Indywidualna 4. VIP

12.00 - Zawody narciarskie SokoSki. Kategorie:

1. przedszkole i młodsi - chłopcy i dziewczynki

2. klasa I i II - chłopcy i dziewczynki

3. klasa III i IV - chłopcy i dziewczynki

4. klasa V i VI - chłopcy i dziewczynki

5. gimnazjum klasa I - chłopcy i dziewczynki

6. gimnazjum klasa II i III - chłopcy i dziewczynki

Dekoracja zawodników po każdym biegu

14.00 - ogłoszenie wyników

15.00 - zakończenie imprezy

Festiwal Lepienia Bałwanów w Sokołowsku

W trakcie trwania imprezy zapewniamy szereg atrakcji: konkursy, przejażdżki skuterem śnieżnym, muzyka na żywo. Do tego ognisko i kuchnia polowa. Wśród uczestników imprezy wylosujemy atrakcyjne prezenty niespodzianki, w tym sprzęt sportowy i zabiegi Spa.

Honorowy Patronat nad imprezą objął Starosta Wałbrzyski Robert Ławski. Wsparcia udzielili także: Poseł RP Katarzyna Mrzygłocka, senator RP Wiesław Kilian, Urząd Gminy Mieroszów, Pensjonat Leśne Źródło, Pensjonat Radosno, Sp. Sanatoria Dolnośląskie, Cukiernictwo Mieroszów M. i B. Dobek, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy, Uzdrowisko Szczawno -Jedlina, Piotrowski Bikes , firma IVCOPOL W. Grzeszuk, PHU "Amec-San" Grzegorz Lektarski, Fryzjerstwo Dorota Mieroszów, FRESH LOOK STUDIO, Firma PAKARD, Projektowanie Wnętrz A. Berner Paluch, ZGK i M Mieroszów, Gmina Czarny Bór, PPHU "Chwalibóg" S.C. J. Stranspich, P. Leonko

W kwestiach organizacyjnych prosimy o kontakt z sołtys Sokołowska, Panią Bernadyną Grzeszuk
(tel. 501 592 227).